Duchowa Apteka Aronhome

Znajdź spokój i harmonię w swoim życiu dzięki naszym kursom

Standard życia

Czy marzysz o osiągnięciu większego sukcesu, obfitości i spełnienia w różnych obszarach swojego życia? Czy pragniesz harmonii, równowagi i głębszego znaczenia w swoim codziennym doświadczeniu? Te kursy pozwolą Ci podnieść standard Twojego życia, łącząc duchowość z praktycznymi narzędziami.

Rozwój duchowyPoprzez medytację, afirmacje, praktykowanie wdzięczności, rozwijanie empatii i innych metod, możemy nauczyć się radzenia sobie ze stresem, lękiem i negatywnymi emocjami. Dzięki temu, nasze życie staje się pełniejsze, bardziej świadome i satysfakcjonujące.

Jak to działa

Poznaj ewolucję nauki online

Internetowa Platforma społecznościowo-kursowa Aronhome łączy w sobie siłę codziennego mikrouczenia się oraz wsparcia społeczności, aby pomóc Ci w Twojej transformacji w sposób, w jaki tradycyjna edukacja nigdy nie była w stanie.

Dzięki naszej Platformie możesz doświadczyć zmieniającego życie rozwoju osobistego i duchowego w ciągu zaledwie 20 minut dziennie!

Dołącz do tysięcy uczniów Aronhome z całego świata i ciesz się wsparciem, odpowiedzialnością oraz przyjaźnią tysięcy uczniów Aronhome na całym świecie.

OPINIE O KURSACH I PLATFORMIE ARONHOME

Zobacz co mówią nasi uczniowe

Co dzieje się po złożeniu zamówienia

Bezpieczna strona kasy

Kliknij przycisk zakupu powyżej, a zostaniesz przeniesiony na stronę bezpiecznej kasy.

Zaloguj się na swoje konto

Dokończ zamówienie i sprawdź pocztę
e-mail, aby otrzymać instrukcję logowania.

Ciesz się nową platformą

Aby rozpocząć, zaloguj się z Aronhome na swoim komputerze lub za pośrednictwem aplikacji Circle Community w App Store lub Google Play.

Najczęściej zadawane pytania FAQ

Kursy znajdują się na Platformie społecznościowej Aronhome.

Jeśli jesteś już członkiem Platformy, to pojawi się ten kurs na Platformie w zakładce „PLATFORMA KURSOWA” po lewej stronie.

Jeśli nie jesteś jeszcze członkiem Platformy to dostaniesz zaproszenie na email i będziesz widzieć tylko przestrzeń ze swoim kursem.

Po zakupie kursu zostanie do Ciebie wysłane zaproszenie do zamkniętej grupy na Platformie społecznościowej Aronhome, gdzie dodatkowo będziesz mógł/-a zadawać pytania dotyczące kursu.

 

Dostęp do zakupionego kursu jest przez 12 miesięcy.

Po tym czasie możesz przedłużyć dostępu.

Chcemy cały czas rozwijać i aktualizować kurs.

*Po zakupie kursu nie ma możliwości otrzymania zwrotu środków.

Aktualnie pracujemy nad koszykiem płatności PayPal i obsługa innych walut.

Jeśli masz potrzebę płatności w innej walucie to uzupełnij poniższy formularz to wyślemy Ci odpowiedni link.