Duchowa Apteka Aronhome

Znajdź spokój i harmonię w swoim życiu dzięki naszym kursom

Odtwórz wideo

Przeglądaj według kategorii

Duchowość

Odkryj swoje wewnętrzne wnętrze. Przywróć połączenie z swoją istotą. Pozwól sobie na dostęp do nieograniczonej inspiracji, intuicji, spokoju i klarowności.

Finanse

Czy marzysz o zdobyciu wiedzy finansowej, która nie tylko pomoże Ci osiągnąć sukces materialny, ale także umożliwi rozwój duchowy? Pragniesz harmonii w swoim życiu, zarówno na płaszczyźnie finansowej, jak i duchowej? Właśnie dla Ciebie stworzyliśmy kursy, które łączą te dwie sfery w niezwykły sposób!

Rodzina

Czy pragniesz stworzyć harmonię, miłość i głębsze więzi w swojej rodzinie? Czy marzysz o rozwoju duchowym, który pomoże Ci tworzyć zdrowe relacje i pełnię życia wśród swoich najbliższych? Jeśli tak, to te kursy są stworzone właśnie dla Ciebie!

Rozwój osobisty

Czy pragniesz odkryć swój pełen potencjał, pogłębić swoje relacje, znaleźć wewnętrzną równowagę i osiągnąć większą harmonię w życiu?Jeśli tak, to zapraszamy Cię do połączenia rozwoju osobistego z duchowością, tworząc wyjątkową podróż ku autentycznemu ja.

Standard życia

Czy marzysz o osiągnięciu większego sukcesu, obfitości i spełnienia w różnych obszarach swojego życia? Czy pragniesz harmonii, równowagi i głębszego znaczenia w swoim codziennym doświadczeniu? Te kursy pozwolą Ci podnieść standard Twojego życia, łącząc duchowość z praktycznymi narzędziami.

Zdrowie

Czy pragniesz harmonii i równowagi w swoim zdrowiu? Czy szukasz holistycznego podejścia, które łączy aspekty fizyczne, emocjonalne i duchowe? Dzięki tym kursom będziesz mógł/mogla odkryć duchową perspektywę na zdrowie i poznać narzędzia do podnoszenia jakości swojego życia.

Związki

Czy pragniesz tworzyć harmonijne, pełne miłości i zrozumienia relacje? Czy szukasz głębszego połączenia z partnerem/partnerką i duchowego wzrostu w związku? Poniższe kursy pomogą Ci odkryć duchową naturę związków i dostarczą Ci narzędzi do budowania satysfakcjonujących i trwałych relacji.

Kursy prowadzone są 

przez Arona Jasnowidza, który dzieli się wskazówkami dotyczącymi medytacji i rozwoju duchowego. 

Aron również komentuje aktualne i przyszłe wydarzenia na świecie.

Rozwój duchowyPoprzez medytację, afirmacje, praktykowanie wdzięczności, rozwijanie empatii i innych metod, możemy nauczyć się radzenia sobie ze stresem, lękiem i negatywnymi emocjami. Dzięki temu, nasze życie staje się pełniejsze, bardziej świadome i satysfakcjonujące.

Jak to działa

Poznaj ewolucję nauki online

Internetowa Platforma społecznościowo-kursowa Aronhome łączy w sobie siłę codziennego mikrouczenia się oraz wsparcia społeczności, aby pomóc Ci w Twojej transformacji w sposób, w jaki tradycyjna edukacja nigdy nie była w stanie.

Dzięki naszej Platformie możesz doświadczyć zmieniającego życie rozwoju osobistego i duchowego w ciągu zaledwie 20 minut dziennie!

Dołącz do tysięcy uczniów Aronhome z całego świata i ciesz się wsparciem, odpowiedzialnością oraz przyjaźnią tysięcy uczniów Aronhome na całym świecie.

OPINIE O KURSACH I PLATFORMIE ARONHOME

Zobacz co mówią nasi uczniowe

Co dzieje się po złożeniu zamówienia

Bezpieczna strona kasy

Kliknij przycisk zakupu powyżej, a zostaniesz przeniesiony na stronę bezpiecznej kasy.

Zaloguj się na swoje konto

Dokończ zamówienie i sprawdź pocztę
e-mail, aby otrzymać instrukcję logowania.

Ciesz się nową platformą

Aby rozpocząć, zaloguj się z Aronhome na swoim komputerze lub za pośrednictwem aplikacji Circle Community w App Store lub Google Play.

Najczęściej zadawane pytania FAQ

Kursy znajdują się na Platformie społecznościowej Aronhome.

Jeśli jesteś już członkiem Platformy, to pojawi się ten kurs na Platformie w zakładce „PLATFORMA KURSOWA” po lewej stronie.

Jeśli nie jesteś jeszcze członkiem Platformy to dostaniesz zaproszenie na email i będziesz widzieć tylko przestrzeń ze swoim kursem.

Po zakupie kursu zostanie do Ciebie wysłane zaproszenie do zamkniętej grupy na Platformie społecznościowej Aronhome, gdzie dodatkowo będziesz mógł/-a zadawać pytania dotyczące kursu.

 

Dostęp do zakupionego kursu jest przez 12 miesięcy.

Po tym czasie możesz przedłużyć dostępu.

Chcemy cały czas rozwijać i aktualizować kurs.

*Po zakupie kursu nie ma możliwości otrzymania zwrotu środków.

Aktualnie pracujemy nad koszykiem płatności PayPal i obsługa innych walut.

Jeśli masz potrzebę płatności w innej walucie to uzupełnij poniższy formularz to wyślemy Ci odpowiedni link.